Cukrárna kolbaba. Domácí Vánoční cukroví 1kg 350, 2019-11-20

Cukrárna KOLBABA s.r.o. , Brno IČO 29254299

cukrárna kolbaba

Cukrárna vytvořila český rekord — narozeninový dort pro obchodní pasáž Vaňkovka vážil 300kg. Zorganizujeme Vám firemní večírek na profesionální úrovni, narozeninovou slavnost a Svatbu. Používáme zásadně kvalitní šlehačku, marcipán a další kvalitní suroviny, proto vždy očekávejte špičkovou kvalitu. Změna u společníka s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, podíl: 50 %. . Přijďte vyzkoušet, velmi rádi Vás u nás přivítáme.

Next

Cukrárna KOLBABA (Brno)

cukrárna kolbaba

Bohaté zkušenosti a kreativní vymýšlení novinek je naším každodenním cílem a snahou. Výpis z obchodního spolkového rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy. Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Zdeněk Kloc, den vzniku funkce 2. Je koncipovaná jako sociální podnik, který si klade za cíl dělat svět lepší a smysluplnější a navíc pomáhat těm, co se v tomto světě tak trochu ztrácejí. Cukrárna U Babičky Vám nabídne příjemné posezení, ochotný personál a hlavně vynikající cukrárenské výrobky.

Next

Cukrárna Kolbaba, Brno

cukrárna kolbaba

Úspěch u dětí i dospělých mají výrobky výjevů různých pohádkových bytostí. Jarmila Křížová již v roce 1992. Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Zdeněk Kloc, změna adresy. Proto je většina našich nealko nápojů vyráběna z kohoutkové vody, která je ještě dodatečně upravována v našem sodobaru s filtrací. Náš sortiment Vám nabídne dorty bez chemických a konzervačních látek, vynikající záviny a dezerty, ale také klasické české zákusky jako jsou větrníky, laskonky, špičky a spoustu dalších druhů. Kromě chutných, denně čerstvých věnečků, trubiček, větrníků a ruzných řezů, zde lákají speciální jablkové štrůdly, koláče nebo různé cukrovinky.

Next

Cukrárna KOLBABA s.r.o. , Brno IČO 29254299

cukrárna kolbaba

Proto zaměstnáváme přednostně lidi z úřadu práce, nebo takové, kteří jsou ve společnosti nějak hendikepováni. Dùležitá jsou také individuální pøání každého hosta. . Vybrat si můžete z nabídky Standardních dortů, které vám podle přání dozdobíme vizitka, nápis, marcipánové růžičky či zvířátka… Dorty vyrábíme denně čerstvé, a to z kvalitních surovin — čerstvá vejce, poctivé máslo a živočišná šlehačka. Buďte tady spokojení, držte nám palce a někdy prosím i přimhuřte oko nad naší nedokonalostí. Denně se vyrábí zákusky, tradiční i moderní dorty. Samostatnou kapitolu tvoří dorty - svatební, narozeninové, jubilejní,.

Next

Cukrárna u Babičky

cukrárna kolbaba

Naší filozofií jsou píle, zkušenosti a fantazie. Sestavte si své vlastní menu. Náš šéfkuchaø Zdenìk Kloc pro Vás sestavil kreativní výbìr z více než tøiceti druhù dortù a padesáti druhù dezertù. Změna u společníka s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, podíl: 50 %. Domácí Vánoční cukroví 1kg 350,- Kč Tradiční vanilkové rohlíčky s příjemnou chutí vlašských oříšků Išelské dortíčky namáčené v pravé čokoládě Plněné ořechy vanilkovým krémem Kokosové kuličky Turecké hrudky s vánočním nádechem pomerančů Kávové oválky naplněny krémem z čerstvě namleté kávy Čokoládové kostky z lískových oříšků potaženy v pravé čokoládě Šohajky jemná náplň v košíčku zalita polevou z pravé čokolády Tradiční linecké kytičky slepované ovocnou marmeládou Rozvažované cukroví k ochutnávce, Vám obsluhující děvčata, rády zabalí i s sebou domů. Pořádáme dětské oslavy a vymýšlíme veselé dorty.

Next

Cukrárna Kolbaba, Brno

cukrárna kolbaba

Firma získala ocenění Zlatá chuť Jižní Moravy za perníkový řez, máslové makové a skořicové sušenky. Na začátku vzniku této kavárny byla myšlenka odstranit zdevastovanou budovu uprostřed domů plných zajímavých lidí a spousty dětí a postavit na jejích základech něco, co bude sloužit těm, kteří zde bydlí nebo se sem chodí procházet či si hrát. Někdy se ovšem může stát, že některý druh je již vyprodaný, ale i tak je pořád z čeho vybírat. Za kolektiv Plesenské kaf r árny. K dispozici Vám bude špičkový cukrářský tým, který využívá klasické, ale také nové moderní technologie. . Majitelka firmy dvakrát zvítězila v soutěži Živnostník roku Jihomoravského kraje, v roce 2015 se v celostátním finále umístila na krásném 4.

Next

Cukrárna KOLBABA, Kounicova 11, Brno

cukrárna kolbaba

Verified rating is based on real guest visits. Změna u společníka s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, podíl: 50 %. Firemní akce pořádáme ve spolupráci s cateringovou společností Mimo-limit. Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození a úplné adresy fyzických osob. Používá se živočišná šlehačka, poctivé máslo a čerstvá vejce.

Next

Cukrárna Kolbaba, Brno

cukrárna kolbaba

Cukrářství a perníkářství Pusinka Cukrářskou dílnu spojenou s prodejem založila paní ing. . Cukrárnu u Babičky jsme vybudovali na počest mé babičky. Kompletní výpis včetně dat narození a adres lze zobrazit po zadání IČO na originální stránce obchodního rejstříku. Mají tvar knihy, podkovy, srdce a nejednou mají i několik poschodí. Všechny zákusky a další dobroty se vyrábějí v naši cukrářské a pekařské výrobně přímo nad Vámi, což zaručuje jejich bezkonkurenční čerstvost a kvalitu. .

Next

Cukrárna Jařabová

cukrárna kolbaba

Tìšíme se na vaši návštìvu. Minimální váha cukroví je 100g v ceně 35,- Kč. Sestavíme Vám dort na míru, pøipravíme dezerty v barvì Vaší slavnosti a vytvoøíme prostøedí, ve kterém se budete cítit sladce. Dorty na počkání Naší známou specialitou je každodenní nabídka celých dortů na počkání. Tímto projektem bychom chtěli poděkovat já a má rodina nejlepší babičce, která pro mne a své nejbližší byla celoživotní oporou. .

Next

Cukrárna u Babičky

cukrárna kolbaba

. . . . . . .

Next