Diriliş ertuğrul son bölüm tek parça. Diriliş Ertuğrul 150. bölüm izle tek parça (Diriliş Ertuğrul son bölüm izle) 2019-11-19

Diriliş Ertuğrul 148. bölüm YouTube tek parça izle

diriliş ertuğrul son bölüm tek parça

İslam dünyasının kaderinin şekilleneceği Söğüt'te Bizans oyunları, Tapınakçıların tuzakları ve Moğol etkisi altındaki Selçuklu Emirleri'nin emelleri bitmek bilmiyor. Ertuğrul Bey, bütün bu olumsuzluklara rağmen Söğüt'ü ayakta tutmaya, İslam dünyasının sancaktarlık yapacak olan Osmanlı'nın doğacağı toprak yapmaya kararlıdır. Önceki bölümlerde Kayı Boyu'na bir bela olarak Söğüt'e gelen Umuroğulları son bölümde artık bu düşmanlıklarından vazgeçiyor, en azından İlbilge Hatun artık böyle düşünüyor. Beybolat'ın Alıncak'a şikayetleri de sonuç vermez, Alıncak'a rağmen Ertuğrul Bey uçbeyliğini vermeyeceğini söyler. Beybolat, deşifre olduktan sonra nehre atlayarak intihar eder.

Next

Diriliş Ertuğrul 126. Bölüm

diriliş ertuğrul son bölüm tek parça

Berke Han ve Baybars'ın Moğollara karşı ortak güç oluşturma girişimlerine katılmak isteyen Ertuğrul Bey, Berke Han'ın adamı Toruntay ile görüşüyor. Bölüm izleyenler Kayı obasının Umuroğlu Beyi Beybolat Bey'e karşı nasıl dimdik ayakta durduğuna tanıklık edecek. Uç beyi olmasına rağmen yargılama yapmadan Selcan'ı öldürmek istemesi Kayı boyu üyeleri tarafından tepkiyle karşılanır. Bölüm izleyenler Ertuğrul Bey'in Moğol Komutanı Alıncak tarafından kaçırılan Mergen'in kurtarılması operasyonuyla aksiyon ve heyecanlı sahnelere tanıklık edecek. Emir Bahattin ise Söğüt'e gelerek gizli emellerini hayata geçirmeye çalışıyor.

Next

Diriliş Ertuğrul 150. final bölümü fragmanı yayınlandı! (Diriliş 149. son bölüm tek parça izle)

diriliş ertuğrul son bölüm tek parça

Türkmen obalarını kılıçtan kişinin Albastı olduğu onun da Beybolat Bey olduğu ortaya çıkıyor. Ertuğrul Bey, ilk olarak Bizanst tekfurunun yerine geçen Tapınakçıların adamı Uranos'un elinden İlbilge'yi kurtardıktan sonra kendisi de büyük bir anlaşmayla kaleden çıkmayı başarıyor. Öte yandan, Albastı lakaplı Umuroğulları Beyi ise Bamsı'nın oğlu Aybars'ı kaçırıyor. Beybolat'ın ölümünden sonra 'nin de başına İlbilge Hatun geçecektir. İlbilge Hatun, Kayı Boyu ile birlikte Tapınakçıların lideri Dragos ile mücadele etmeye karar veriyor. Öte yandan Ertuğrul ile Lefke Kalesi'ndeki Bizans Tekfuru Uranos da sonunda birbirlerine karşı kılıçları çekiyor.

Next

Diriliş Ertuğrul Son Bölüm İzle Full Video TRT 1

diriliş ertuğrul son bölüm tek parça

Obası basıldığında Dragos ile uğraşan Ertuğrul Bey, obanın basıldığı haberini alır almaz, Memlük Sultanı Baybars ile ittifak yaparak Moğollara karşı Anadolu'da büyük bir cenk başlatma kararı aldırır. Peki Diriliş Ertuğrul sezon finali mi final mi yaptı? Moğol Komutanı zalim Alıncak, en yakın adamı olan Subutay'ı, gizemli sandığı ve üstüne bir de Keykavus'u elinden kaçırdı. Moğollar tarafından Anadolu köylüsünden toplanan vergilerin nerede toplanacağını açıklayacağını söyleyen Ertuğrul Bey, altınların toplandığı yeri söylemenin karşılığında ganimeti bölüşmeyi teklif etti. Dizinin önümüzdeki bölümlerinde Albastı ile mücadelenin damga vurması bekleniyor. Emir Bahattin ile birlik olan Umuroğulları Beyliği'nin hatunu İlbilge Hatun, Ertuğrul ve oğlu Gündüz Bey'in yargılanmasını istiyor. Bir yandan oğlu Osman'a tuzak kuran Tapınakçılar ile uğraşan Ertuğrul Gazi, diğer yandan da Moğol belası ve Umuroğulları ile uğraşmak zorunda kaldı. Öte yandan Ertuğrul Bey, Berkehan ile ittifak yaparak Moğollar'a karşı savaş hazırlığını yapmak ister.

Next

Diriliş Ertuğrul 150. final bölümü fragmanı yayınlandı! (Diriliş 149. son bölüm tek parça izle)

diriliş ertuğrul son bölüm tek parça

Ertuğrul Bey, Uranos'u oyalarken, Beybolat Bey ve alpler sandıklardan çıkarak İlbilge Hatun'u kaleden kurtarırlar. Ekranların fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul Çarşamba günkü 151. Daha önce sözlenen Ertuğrul Bey ile İlbilge Hatun, yarım kalan birleşmelerine kaldıkları yerden devam edecekler. Tabi bunu yaparken Beybolat'ın da yardımını almayı düşünür. Beybolat Bey, Selçuklu Emiri Emir Bahaaddin tarafından Ertuğrul'a karşı doldurulur.

Next

Diriliş Ertuğrul 126. Bölüm

diriliş ertuğrul son bölüm tek parça

Alıncak da bunu kabul ediyor. Ekranların vazgeçilmez dizisi Dirilş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar dizinin sıkı takipçileri tarafından araştırılıyor. Ancak maalesef Zangoç, alpleri öldürerek zindandan kaçmayı başarıyor. Ertuğrul Bey'in önünde öncelikle Mergen'i kurtarmak, ardından Umuroğulları'yla hesaplaşmak, sonrasında ise Lefke Kalesi'ne yönelmek var. İşte, Ertuğrul Bey'in Albastı hainini öldürdüğü, Bamsı ve Gündoğdu'yu Arıkbuka'nın elinden kurtardığı ve daha pek çok heyecan verici olayın yaşandığı Diriliş Ertuğrul 148.

Next

Diriliş Ertuğrul Son Bölüm İzle Full Video TRT 1

diriliş ertuğrul son bölüm tek parça

Moğol komutan Alıncak, Dragos ve Uranos aracılığıyla Ertuğrul'a tuzak kuruyor. Dragos ve Uranos, Beybolat ile işbirliği yaptıktan sonra Ertuğrul'un devreye soktukları yeni planla yeniden köşeye sıkışırlar. Moğollar tarafından katledilen Emir Bahattin'in ölümünü duyan Türkmen Oba beyleri harekete geçiyor. Bamsı ve Gündoğdu'yu da Arıkbuka'nın elinden kurtardı. Bu zamana kadar Söğüt'te vergileri toplayan Ertuğrul iken, bundan sonra vergileri toplamakla başka bir oba vazifelendirilir ayrıca bu obaya Söğüt'te yurt verilir.

Next

Diriliş Ertuğrul 150. bölüm izle tek parça (Diriliş Ertuğrul son bölüm izle)

diriliş ertuğrul son bölüm tek parça

Ertuğrul Bey, Dragos'u infaz etmek üzereyken Albastı ve Lefke Kalesi'ndeki askerlerin birlik olup düzenledikleri kumpas nedeniyle ortalık karışır. Gündüz Bey gerçek hayatta Osmanlı döneminde ölmüştü. Bunun üzerine dizinin takipçileri Arıkbuka yakalanacak mı heyecanla beklemeye başladı. Ertuğrul Bey Osman'a obayı bırakarak belki bir daha dönemeyecekleri bir sefere çıktı ve böylelikle Diriliş Ertuğrul finalini yapmış bulundu. Turgut çatışmalar sırasında ağır bir şekilde yaralanıyor, ardından Albastı tarafından kılıç darbeleriyle yere indiriliyor. Diriliş Ertuğrul son bölümde ilk başta ailesiyle daha sonra halkıyla vedalaşarak obadan ayrıldı ve obayı Osman'a bıraktı.

Next

Diriliş Ertuğrul 148. bölüm YouTube tek parça izle

diriliş ertuğrul son bölüm tek parça

Bir yandan Moğollar'ın etkisinde kalmış devletin emiri Emir Bahattin, öte yandan yeni Bizans hayalleriyle her yeri yakıp yıkan Tapınakçılar. Berke Han, başta buna inanmaz ancak çaresiz bir şekilde Ertuğrul Bey'ye inanır. Buluşmadan sonra Ertuğrul'un çizdiği plana göre hareket edilerek Alıncak'ın konakladığı bölgeye baskın düzenleniyor. Diriliş en son bölüm full izle Çarşamba. Ancak son anda suikastten vazgeçen Dragos, kendini Ertuğrul'un önüne atarak hayatını kurtarmıştı.

Next