Esa autobazar. Autobazar Auto ESA 2019-11-20

Auto ESA zkušenosti a názory

esa autobazar

Nikdo přece nikoho nenutí, aby auto prodal nebo koupil. Takže za mě radši áčka, pokud tedy máte rádi velké bazary. Neni problem si zavolat mechanika nebo auto reklamovat do 10ti dnu od koupe, atd. Velmi příjemný prodejce a i v kanceláři velmi korektní jednání. Četla jsem recenze autobazarů a všude radili nechat auto prohlédnout v servise, takže jsem ještě v ten den s prodejcem zajela do autorizovaného servisu, kde mi i potvrdili že je servisní knížka pravidelně vedená a auto v pořádku.

Next

AUTOBAZAR

esa autobazar

Pokud máte osobní zkušenost s nákupem, prodejem nebo financování vozu v autobazaru, budeme rádi, pokud se o svou zkušenost podělíte s ostatními. . Pěti hvězdičkami můžete ohodnotit autobazar, jehož služby a nabízené automobily považuejet za perfektní. Když jsem projevil zájem o druhé vozidlo, tak mi bylo ihned ochorně předvedeno. Jen potvrdí, že kalkulačka na internetu je zavádějící a nikdy nedostanete úvěr podle té kalkulačky. Následně jsem byl odveden z výkupu do hlavní budovy a že ještě cca 20min. Den předem jsem vše komnikoval po telefonu se zaměstnanci uvedeného autobazaru.

Next

AUTOBAZAR

esa autobazar

Mé vozidlo jsem odvezl na výkup a ihned mi bylo předvedeno rezervovalé vozidlo, které mě ale neoslovilo. Neprodával jsem žádnou šunku, ale opečovávaný vůz s nízkým nájezdem. Já si v tomto autobazaru koupila své první auto které jsem měla čtyři roky dokud jsem v práci nedostala služební auto. Říkám, vždyť jsem ještě neviděl žádnou nabídku. Bohužel jsem nepořídil, i když auto jsem si vybral orpavdu pěkné.

Next

Autobazar Auto ESA

esa autobazar

Ptám se, kde je moje auto? Na výkupu mezitím prohlédli auto. . Sháním Passata ale nevybral jsem, možná když se u nich něco objeví tak bych i koupil, uvidíme. Pokud naopak chcete ostatním pomoci a vyjádřit svou spokojenost, nebo naopak nespokojest s konkrétním autobazarem, budeme rádi, pokud napíšete své recenze a zkušenosti. Sháněla jsem menší auto, benzínové na výbavě mi až tolik nezáleželo, ale chtěla jsem aby bylo koupené v ČR a s co možná nejméně kilometry, to chce asi každý. Akční cena je 229 999 Kč, cena v hotovosti 280 000 Kč.

Next

Autobazar Auto ESA

esa autobazar

Jan Jezek Na internetu si vyhlídnu auto Ford Mondeo rok 2015. To pak clovek radeji neco koupi, kdyz uz tam tak dlouho zustal preci. Zde jsem cekal cca 45min, nez se uvolnila slecna, ktera provadi kalkulace. Pokud máte sami pozitivní, nebo negativní zkušenosti s konkrétními prodejci ojetých vozů, budeme rádi, když se o svou zkušenost podělíte s ostatními, případně udělíte danému autobazaru hodnocení. Pak jsem pockal v kancelari, kde jsem se chtel informovat o cenach. Dobrý den je mé auto připravené. .

Next

Auto bazár

esa autobazar

Volal jsem s operatorem, ktery mi sdelil, ze vice informaci o akcni cene mi nerekne, ale ze si muzu zajet na pobocku, kde mi zarezervuje vozidlo na prohlidku a muze nabidnout slevu az 30 000Kc coz jsou de facto stazitelne kupony z weby Auto Esa, kde se konecna sleva odviji od ceny auta - sleva 1000 do auta nad 50000, sleva 2000 pro auta nad 100 000, atd. Vůz jsem vybral, po telefonu paní slíbila slevu 10 tis. S manželem jsme se i přesto rozhodli, že si musíme koupi vozu promyslet a prodloužili jsme rezervaci vozu o týden. Po nesouhlasu z naší strany kdy jsme si chtěli auta odvést zpátky domů nám dali minimální poplatek — 500 Kč z domluvené ceny našeho auta. Vybral jsem Volkswagen Passat 2011. Kč, ale dokonce o 14 tis.

Next

Autobazar Auto ESA

esa autobazar

Pak jeste, ze zavola manazera, ktery mi nabidl slevu 4000 pres ty kupony a pote jsem odesel. . O hodinku později volala paní, a chtěla vědět odkud jsem a že auto mají úplně náhodou na pobočce v Ostravě ale je na něj akce, a tak ho nemůže zarezervovat, mám prý přijet co nejdříve. Bazar rozhodně lepší než většina malých bazárků, nekteří prodejci mi přišli trošku nezkušení, ale snaha byla. Ano jistě, už na Vás čekáme. Ještě po pár vyměněných názorech nám vlastně řek, že co bychom chtěli za auto za 220tis : Tak to byla poslední kapka. Oba mají poplatky, které visí na zdi, a to mě překvapilo.

Next

Auto bazár

esa autobazar

Tahle zkušenost byla velmi příjemné překvapení. No, první hodinu jsem čekal a čuměl na Simpsony. Psát recenze, hodnocení nebo stížností mě extra nebaví, ale tento autobazar si ode mě kladné hodnocení a recenzí zasloužil. Radoslav Kováč Auto Esa byl můj první pokus. Pro mně dobrá solidní firma, ale asi i zde je nutno myslet hlavou a dávat bacha, když něco použitého kupuju. . Nikdo si mě ani nevšiml, po 30 minutách čekání jsem se zvedl, protože nevyřídili ani jednoho zákazníka a přede mnou byli další 3!! Celkově že své zkušenosti můžu doporučit, určitě patří k nejlepším prodejcům ojetin v ČR.

Next

AUTOBAZAR

esa autobazar

S prodejcem, který s námi smlouvu uzavíral, jsme se dohadovali, jak může být doplňková služba povinná. Chlapík na výkupu sepsal hodnocení auta, projel ho a peníze jsem měl po vyřízení papírů vyplacené hned na pokladně v hotovosti. Jsem ujištěn, že ještě cca 20 minut. Moje hodnocení je vesměs pozitivní, jinak bych k nim nejezdil. . Výkupní ceny podobné jako v ostatnách bazarech, když jsme k nim prodávali Škodu Octavii, byla z oslovených bazarů výkupní cena u nich dokonce nejvyšší.

Next