Gls změna doručení. FAQ Příjemci 2019-11-19

Geis Point

gls změna doručení

Potřebujete si u uloženého balíku nebo dopisu prodloužit úložní dobu pro vyzvednutí, nebo byste uvítali možnost zásilku znovu doručit? Jestliže je balík jakkoliv zvenčí poškozen, například je roztržená krabice, můžete odmítnout balík převzít. Platíte podle tarifu svého telefonního operátora. Vstupte do aplikace a přizpůsobte si doručení zásilky na míru vašim potřebám a časovým možnostem. Službu poskytujeme domácnostem ve vybraných oblastech krajských a bývalých okresních měst v pracovní dny. Najdeme zde datum doručení tohoto balíku viz.

Next

Milva

gls změna doručení

Jestliže to nebude možné a Vy promeškáte pokus o doručení, máte k dispozici různé volby dalšího doručení. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na Vaší ukládací poště. Ve městech s depy je možné doručování v podvečer mezi 17. Balík Do Balíkovny Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou. Příjemci balíku není účtován žádný poplatek. Balík si pak můžete vyzvednout, jakmile obdržíte potvrzení o tom, že byl zpracován. Všechny zásilky a jejich doručení lze sledovat on-line na stránkách České Pošty v systému.

Next

Změna doručení balíku od PPL

gls změna doručení

Po uplynutí této doby se balík vrací odesílateli. Poštovné pro přeshraniční zásilky je účtováno vždy v plné výši. Geis Point je společným projektem společností a , které mají 20 let zkušeností s balíkovou přepravou a distribucí. Na této stránce vidíme viz. Změna doručení online Vyzkoušejte naší inovovanou aplikaci pro změnu doručení online - Balík už je na cestě a vy z obdrženého avíza víte, že v uvedenou dobu na dané adrese nebudete k zastižení? Cenově nejdostupnější alternativa dodání zboží z e-shopu. Toto spojení může Česká pošta získat několika způsoby.

Next

Moje zásilka

gls změna doručení

Vstupte do aplikace a přizpůsobte si doručení zásilky na míru vašim potřebám a časovým možnostem. Ověřovací kód naleznete na tištěné Výzvě k vaší zásilce. Takto jste zcela nezávislý na době doručení. Dopravné zdarma platí pouze pro zásilky zasílané na území ČR. Zvolíte si podle sebe nejlepší způsob, jak balík přijmout při dalším pokusu o doručení. Změňte si jednoduše termín nebo adresu doručení buďto telefonicky nebo na stránce. Nemůžete-li podat hlášení online, kontaktujte odesílatele, aby reklamaci podal.

Next

Jak změnit doručení zásilky u České pošty

gls změna doručení

Udržujte si jejich důvěrů, pomocí našich rek. Pokud se vám stále nedaří balík najít, obraťte se na odesílatele, aby podal reklamaci. Tuzemské balíky jsou doručovány následující pracovní den po vyzvednutí. Kontaktní spojení Věříme, že Vás naše služba příjemně překvapí a na e-mailové adrese uvítáme všechny Vaše dotazy, připomínky a podněty, které nám ji pomohou vylepšovat. Pro cenné zboží je k dispozici připojištění.

Next

Doprava a dopravné

gls změna doručení

S její pomocí můžete ovlivnit následující doručení Vašeho balíku podle svých představ. Nový pokus o doručení se neprovádí. . Objednali jsme si zboží v nějakém eshopu a pro doručení balíku jsme zvolili Českou poštu? Odpolední doručování balíkových zásilek Balíky až domů nyní doručujeme i večer. Balík, který vám veze Geis, můžete kdykoliv přesměrovat na vámi zvolené výdejní místo Geis Point. Stejným způsobem je možné předat i e-mailové spojení. Na území jiných států, kromě Slovenska, standardně zboží nedoručujeme.

Next

Geis Point

gls změna doručení

Tím jsme zjistili telefon a následně na pobočku zavoláme a domluvíme změnu pro doručení zásilky. Jestliže nejste doma, balík zůstane uložen po dobu čtyř pracovních dní. Tím jsme úspěšně provedli změnu doručení balíku či ověření od koho balík dostaneme. Balík Na Poštu Doručení balíku na vybranou poštu následující pracovní den po podání. V případě, že je též neúspěšný, následuje třetí pokus. Nově můžete vstoupit do aplikace tzv.

Next

ČPTV

gls změna doručení

Způsob dopravy a platby se volí v závěru objednávky. Zde je kolonka pro sledování zásilky, kam stačí zadat číslo zásilky. Potřebujete si u uloženého balíku nebo dopisu prodloužit úložní dobu pro vyzvednutí, nebo byste uvítali možnost zásilku znovu doručit? Stačí zvolit službu na vyvolávacím systému a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce. Je otevřená pro všechny e-shopy, které chtějí nabídnout svým zákazníkům možnost vyzvednutí zásilky v čase a místě, které jim nejlépe vyhovuje. Balík zůstane v ParcelShopu a Vy si ho můžete vyzvednout v následujících pěti pracovních dnech. V Evropě je zpravidla standardní čas doručení do sousedních zemí 24 až 48 hodin a do téměř všech více vzdálených zemí 72 až 120 hodin.

Next