Ivetka a hora. Film Ivetka a hora v archivu České televize a na TV Lux + pořad Uvolněte se prosím s Ivetkou 2019-11-19

Ivetka a hora — iVysílání — Česká televize

ivetka a hora

Ivetčin zážitek spíš považuji za výsledek její v té době narušené víry - přijde mi směšné, že jiní věřící lidé přijíždějí doufajíce v to, že spatří Pannu Marii na vlastní oči. Jejich víra mi přijde směšná. Já jsem je nikdy nenosila takto. Prostě chtěly jsme být lepší. Hodnotit zjavenia ci su prave, priridzene alebo nadprirodzene mne osobne neprislucha, Treba to nechat na Magisterium Cirkvi , je vediet že Maria si vybrala jednoduche deti, ktore pri zjaveni nemali potrebu sa pytat co bude dalej, ako sa bude uberat svet, ci sa vydaju alebo budu slobodne respektivne pojdu do klastora, ci budu mat peniaze, pracu a pod. A člověk zůstal sám, jak se říká, na tom světě. Z okolního lesa se najednou začaly ozývat podivné zvuky, které se blížily.

Next

Ivetka a hora / blog.zakeke.com

ivetka a hora

Tak se celý příběh, který se na této hoře odehrál 5. Chci vám říct, že stále zůstává na této hoře. Dá se říct, že náboženský život, který vedli moji rodiče, byla spíš tradice, nic víc. Většinou, když se Katky zeptali, že jestli nechceme jít do řádu, takové otázky zazněly od poutníků, byli zvědaví. Najednou všechno ustalo a na lavičce v seníku seděla Panna Maria, viděly ji obě dívky. Udělení souhlasu je dobrovolné a souhlas může být kdykoliv odvolán.

Next

Ivetka a hora (2008)

ivetka a hora

Byli jsme daleko od dospělých. Najednou všechno ustalo a na lavičce v seníku seděla Panna Maria, viděly ji obě dívky. Tam je poukázáno na ten rozměr, že svátost je mi dána na spásu neboť svátost je pramen spásy. Hora Zvir byla v letošním roce …. Panna Marie při dnešním setkání byla oblečená celá v bílém. Rodiče jim vše rozmlouvali, vrátili se s dívkami zpět na to místo a ony se Marii opět setkaly.

Next

Ivetka a hora — Česká televize

ivetka a hora

Den před zasvěcením jsem měla dojem, že to nemohu dopustit, že toto se nemůže stát. Já jsem tak hluboko klesl, dalo se říct, že jsem na pokraji nějaké duševní katastrofy. Jen jsme si vykládali, vykládali, až nakonec jsme se provykládali k tomu, že se asi vezmeme. Měla jsem pocit, že z důvodu, že já jsem ta z Litmanové, tak mají se mnou nezničitelnou trpělivost. Z okolního lesa se najednou začaly ozývat podivné zvuky, které se blížily. V tuto neděli, skrze okolnosti, které nás donutili k tomu, že jsme se zavřeli do chatky a velmi jsme se báli, začali jsme se modlit.

Next

Ivetka a hora — iVysílání — Česká televize

ivetka a hora

Proto jsme přišli se zeptat, podívat se přímo na to místo, jak to ve skutečnosti bylo. Člověk může filmovat, ale kdybychom měli filmovat svůj život, tak bychom byli velmi ubozí lidé. Bohužel mi tam něco chybělo, větší konfrontace nebo něco podobného. Jen ten člověk může toto prožívat, který nejprve musí být velký hříšník. Máme teď společné setkání při příležitosti vašeho vstupu do manželství.

Next

Ivetka a hora / blog.zakeke.com

ivetka a hora

Takhle si představuji kvalitní dokument. Vypadá to, že začíná vědět co sama chce a bude snad třeba i šťastná. Problém je právě v tom, že se to nedá ve zkratce říct. Myslím, že ten pocit ve mně přetrval až úplně do konce. Neřešila jsem to v tom okamžiku, jak je to možné, jak není to možné. Vypadám jako čáp v zelí.

Next

Ivetka a Hora

ivetka a hora

Najväčším kladom teda zostáva sama Ivetka, ktorá napriek všetkému vyrástla v relatívne normálnu mladú ženu a čo sa mi na nej najviac páčilo, bola jej pokora. Rodiče jim vše rozmlouvali, vrátili se s dětmi zpět na to místo a ony se s Marií opět setkaly. Nazdar Vladyka Plzen Vážení bratři a sestry drazí přátelé. Určitě to byla ta myšlenka. Bylo to zvláštní, ale měla jsem ve svém srdci potřebu volat na pomoc Marii. Když jsme vešly do chatky, tak jsme tam našly takové postele, na kterých byly matrace.

Next

Uvolněte se, prosím

ivetka a hora

Já jsem nevěděla odkud ta potřeba najednou byla v mém srdci, protože jsem nikdy neprožila nějaký zvláštní vztah k ní, ale musela jsem se modlit: Maria, Matko naše, skryj nás pod svůj plášť. Mnohem působivější pro mne ovšem bylo živé setkání s Ivetkou, která premiéry filmu doprovází po celé republice a odpovídá na dotazy. Proto mě to vedlo k pozastavení se, k zamyšlení se, k ztišení se. Už byly udělány závěry této skupiny. Můj předchůdce ustanovil skupinu, která zkoumala tyto okolnosti. A pro mě osobně šlo. Já jsem ještě nikdy v životě nezažila takové velké napětí.

Next

Ivetka a hora

ivetka a hora

Tyto podpatky jsou největší, co mám. Tím, jak všichni dospělí byli proti tomu, jsme se rozhodly podruhé jít a pomodlit se stejně jako minule. Abyste pochopili, že potřebujete obrácení. Určite nie, neviem si predstaviť súdneho človeka, ktorí by sa vzhliadnutí dokumentu stal oddaným katolíkom teda mne sa to nestalo. Tak bychom tě, Panno Marie, v dnešní výroční neděli chtěli poprosit, abys z našich slov stvořila modlitbu. .

Next

Uvolněte se, prosím

ivetka a hora

Viera v takyto vztah oslobodzuje a ocistuje. Prosím, také, vás bratři a sestry a všechny co jsme cítili radost a čisty Boží pokoj s tohoto velkého dílaBožího. Hodnotu tohoto dílka vidím především v tom, že nenásilným způsobem ukazuje víru a oslavuje hodnotu manželství jako svátosti. Já jsem ten první rok byla úplně hrozná. Z okolního lesa se najednou začaly ozývat podivné zvuky, které se stále přibližovaly. Jsou tam kněží, teologové, jsou tam i laici.

Next