Kantýna plzeň. Kantýna: Večeře od kosti 2019-11-18

Kantýna: Večeře od kosti

kantýna plzeň

Vybíráme pro vás ty nejlepší restaurace z celé Plzně a dbáme na to, aby měly skvělé hodnocení. Začíná se včas, přijďte raději s předstihem. Od roku 2010 pro Vás působíme na Hlavním vlakovém nádraží v Plzni. Preferujeme domácí produkty české výroby Čerstvá jídla pro Vás připravuje zkušený tým kuchařů dle tradičních receptur bez používání chemických dochucovadel a polotovarů. At Restu, we use cookies to ensure that our website runs properly, analyze traffic, track performance, personalize content, and target our ads. .

Next

Rozvoz jídla Plzen

kantýna plzeň

Oblíbené jídlo máte na stole na pár kliků. Denně nabízíme dva druhy polévek, deset hotových a deset minutkových jídel. Nebo míříte na party, ale nestihli jste připravit nic dobrého s sebou? Tankové pivo, točené limonády a teplé nápoje. Od 19:00 Řezník, oheň, kuchař — svatá trojice Kantýny vám naservíruje zážitek, po kterém vám jen tak nevytráví. Objednejte si cokoliv a my vám to dovezeme až domů nebo do kanceláře, ať už jste kdekoliv po celé Plzni. Vlastní výrobky studené kuchyně jako chlebíčky, bagety a saláty.

Next

Rozvoz jídla Plzen

kantýna plzeň

Vyzkoušejte naši mobilní aplikaci, díky které si můžete jídlo objednat za pochodu. Podívejte se na nabídku právě otevřených restaurací a pochutnejte si na skvělém burgeru, propečeném steaku, křupavém salátu nebo lehkém sushi. Jídla se snažíme dělat chutně a poctivě, aby naši zákaznici byli vždy spokojeni. Na mase oproti ostatním nešetříme, v syrovém stavu navažujeme maso na 150g na porci. Oběd do kanceláře, odměna po těžkém dni v práci, něco malého mezi přednáškami? You can easily view more detailed settings by clicking on , editing through our or setting up your internet browser. V ceně Večeře je drink na uvítanou a něco malého do jedné — a možná i druhé — nohy. Dozvíte se, jak řezníci v Kantýně sekají carpaccio, proč tamní řízek není tenký jako papír a dojde i na degustaci steaků.

Next

MB Food

kantýna plzeň

Dveře na Večeři se otevírají od pondělí do středy vždy v 19:00. Vyberte si pizzu, pastu nebo burgery, prostě na co máte chuť a nechte si jídlo doručit až ke dveřím. Obměna jídel kvůli potravinovým alergiím nebo alternativním způsobům stravování není z organizačních důvodů možná. Ať už si objednáte třeba pizzu, burger nebo pořádný český řízek, vždy máte záruku, že je nejlepší v celé Plzni. Naše jídlo má přirozenou charakteristickou vůni a chuť po vývaru nebo výpeku z masa. Objednávejte jednoduše přes web nebo z aplikace. Těšte se na řeznické podpultovky, kuchařské chuťovky i oblíbené klasiky v netradičním pojetí.

Next

Kantýna Plzeň

kantýna plzeň

Hodně masa, ale žádná masovka. Občerstvení na perónu od 7. Otevřeno máme každý den od 7. Stůl bude prostřen nanejvýš pro 12 osob. Od Malešic až na Slovany, do práce nebo domů. Máte chuť spíše na klasickou českou kuchyni nebo toužíte po větší exotice, jako je například indické či asijské jídlo? Objednejte si sushi, pizzu, kebab nebo třeba klasickou českou kuchyni, ať už jste kdekoliv.

Next

Kantýna: Večeře od kosti

kantýna plzeň

Naše firma nabízí: Výrobu a rozvoz teplých a zachlazených jídel Rozvoz obědů do firem Rozvoz jídel pro veřejnost Závodní stravování formou přímého výdeje včetně doplňkového prodeje a výroby minutek v danné provozovně Provoz firemních i veřejných kantýn a jídelen Catering zajišťujeme po Plzeňi a okolí na objednání Veřejná jídelna Plzeň Nabízíme rozsáhlou denní nabídku jídel Výběr z více jak 20ti druhů Náš systém umožňuje jednoduché objednávání a úpravu objednávek Nabízíme nadstandartní porce ve velmi dobré kvalitě Veškeré produkty se snažíme vyrábět samy např. Jaké by to pak bylo překvapení? Jdete právě teď po těžkém dni z práce a víte, že doma na vás nečeká žádná dobrota? A my vám to dovezeme až ke dveřím. We share information about your site usage with our social media, advertising, and web analytics partners. Ať už jste právě teď kdekoliv v Plzni, my pro vás máte to nejlepší jídlo široko daleko. . .

Next

Kantýna Plzeň

kantýna plzeň

. . . . . .

Next

Plzeňské stravování

kantýna plzeň

. . . . . . .

Next