Květinářství české budějovice. Rozvoz květin České Budějovice a okolí 2019-11-18

Zahradnické centrum

květinářství české budějovice

Tel: +420 605 295 636 Po-Pá 8-18 hodin Rozvoz květin je zajištěn spolehlivými a prověřenými kurýry. Stejně jako všechny námi dodávané květiny jsou i složeny z květin dovážených třikrát v týdnu přímo z holandské květinové burzy, takže k vám, našim zákazníkům, jsou dodány vždy v prvotřídní kvalitě. . Vyberte si vše jako pro rozvoz květin České Budějovice a my doručíme vaše květiny i s případným dárkem do kteréhokoli města či vesnice v České republice! Spolupracujeme s nevěstami i ze sousedních zemí konzultujeme celý itinerář a svatební plán do posledních detailů tak, aby si nevěsta mohla svůj svatební den naplno užít a stal se pro ni nezapomenutelným… Ve všední dny ale také nelenímea připravujeme květiny a dekorace pro zákazníky v našem kamenném obchodě: Květiny Eva Schmidtová Burianová. Mimo jiné spolupracujeme s stavebními firmami,realizujeme náhradní výsadby pro město České Budějovice, provádíme zahradnické práce v soukromých i veřejných prostorách.

Next

Rozvoz květin České Budějovice

květinářství české budějovice

Zbývá už pouze dodat, že objednávat můžete na telefonním čísle +420 777 993 360 nebo online na tomto eshopu. Rozvoz a doručení květin realizujeme v rámci celých Českých Budějovic, dále pak do blízkého okolí, a to do Dobré Vody u Českých Budějovic, Litvínovic, Rudolfova, Hrdějovic, Dubné, Branišova, Hůry a Homole. Dekorace navrhujeme přímo do daného prostoru tak, aby celkový pocit a dojem byl perfektní. Z nabídky je možné vybrat konkrétní datum, kdy bude dárková kytice doručena, a to již za 3 hodiny od provedení Vaší objednávky, jeli přijata a zároveň zaplacena do 16. Chybí-li nějaké zboží, třeba určitá barva, ihned se doplní nebo dle dohody se zákazníkem se nahradí jinou. . Kytky dovážíme třikrát v týdnu, takže o jejich čerstvosti a kvalitě nemůže být pochyb.

Next

České Budějovice

květinářství české budějovice

Doručení květin je možné i o víkendech sobota, neděle , státních svátcích či expresně do 24 hodin od objednávky. Stačí jen vybrat tu ideální kombinaci druhu a barvy květiny z naší rozmanité nabídky voňavých a vždy čerstvých růží, gerber, tulipánů, lilií, frézií, chryzantém, kal, orchidejí a řady dalších. V levém panelu na hlavní straně stačí rozkliknout, pro kterou příležitost, by měly květiny sloužit a můžete se inspirovat nepřebernou škálou kytek a kombinací. . Květinářství České Budějovice s rozvozem květin Další oblíbenou službou nejen v jihočeské metropoli České Budějovice, ale i ve světě je. Květinářství Ferenčík České Budějovice nabízí denně čerstvé i z exotických zemí, které Vám naši šikovní floristé naaranžují podle Vašeho přání.

Next

O nás

květinářství české budějovice

Součástí květiny může být vzkaz, blahopřání apod. . S květiny online České Budějovice objednejte rovnou celý dárkový balíček! Marně si lámete hlavu s tím, jak elegantním způsobem poděkovat svému obchodnímu partnerovi či dobrému příteli? Květinám se věnuji prakticky od dětství a jsou mojí velkou láskou. Kytici podle Vašich představ doplníme vzkazem a doručíme na místo určení. Jako naší specialitu nabízíme květinové šperky čelenky, náramky, náušnice, náhrdelníky, věnečky, atd.

Next

Rozvoz květin České Budějovice

květinářství české budějovice

Rozvoz květin České Budějovice - Květiny České Budějovice má už několikaletou tradici s portfoliem spokojených zákazníků. Rozlohou je sice malý, ale sortiment i floristické služby, které Vám zákazníkům nabízíme, jsou široké. Dále působím jako porotce na floristických soutěžích a jsem zvána jako předvádějící na různé prezentační akce, jak pro odbornou, tak i pro laickou veřejnost. Mým cílem je, aby Vaše svatba proběhla hladce a k Vaší absolutní spokojenosti. Donáška květin České Budějovice je totiž velmi oblíbenou službou, používanou nejen k obdarování blízkého člověka, ale i k dárkům pro firemní zákazníky a kolegy. .

Next

Rozvoz květin České Budějovice

květinářství české budějovice

Víte už, kterou květinu si pro doručení v městě České Budějovice objednáte? Na začátku firmy jsme se zaměřili na prodej ovocných stromků od předních pěstitelů z České republiky. Mimo jiné spolupracujeme s stavebními firmami,realizujeme náhradní výsadby, provádíme zahradnické práce v soukromých i veřejných prostorách a provádíme montáž závlahových systémů. Právě pro Vás jsme v Českých Budějovicích připravili rozvoz květin. Pro donášku květin Slovensko postupujte stejně, jako jste tomu zvyklí při doručování kytek po České republice. Navíc díky široké škále klientů jsou velice rychle rozprodány. Po ukončení střední školy jsem absolvovala vyšší odborné studium na Mistrovské škole floristického designu. Pak jsou tu právě pro vás.

Next

Květiny České Budějovice

květinářství české budějovice

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak jednoduše potěšit své blízké k narozeninám, svátku, ke dni matek, ke dni zamilovaných, životnímu jubileu, k narození potomka či úspěšně složené promoci, a to navíc z pohodlí domova bez nutnosti návštěvy kamenné prodejny? Ke každé kytici Vám zdarma přiložíme přáníčko s vlastním textem. Darováním květiny darujete nejen radost, ale i kus sebe sama. Máme řadu zkušeností s přípravou , smutečních vazeb, ale i pro další životní události. V našem květinářství České Budějovice si můžete vybrat z bohatého sortimentu řezaných květin: , , , , , , , , , ,. Na jaře roku 2000 jsme postupně budovali prodejnu okrasných rostlin, kterou neustále rozšiřujeme do dnešních dnů.

Next

Kvìtináøství Èeské Budìjovice

květinářství české budějovice

Nabízíme také službu rozvoz květin. Doručení květiny již do 90ti minut po Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, Liberci, Olomouci, Karlovy Vary, Strakonicích, Zlíně, Jihlavě, Příbrami, Děčíně, Hradci Králové, Bratislavě a okolí. Jak bylo uvedeno výše, ve městě České Budějovice můžete k donášce květin objednat i dárek. Rozvoz květin České Budějovice Rádi byste udělali radost svému blízkému, ale nemáte čas běhat po kamenných květinářstvích. Tato služba je určena lidem, kteří chtějí udělat radost svým blízkým v okamžicích, kdy to nejméně čekají.

Next