Lajna 2 csfd. OBBOD 2019-11-19

Lajna 4.Díl

lajna 2 csfd

Do toho všeho se jim ale ani trochu nehodí, že Sofie chodí po bytě pořád nahá, Robin šeptá, a Viki? Přesun Luboše Hrouzka například do ovšem nepřipadá příliš v úvahu. V první epizodě seriálu jsme mohli vidět, že Luboš Hrouzek podepsal přestup do Slavie Praha, takže bude trénovat pražský klub v. Diváci ho mohou zhlédnout po registraci, která je bezplatná a nabízí třídenní využívání služeb. . No jo, jenže to staré známé, nevstoupíš dvakrát do téže řeky, tu platí na sto procent. Po první sérii následně nabídne jednička mezi českými internetovými televizemi pokračování. Chybět nebude ani jeho syn Patrik Hrouzek v podání Zdeňka Piškuli.

Next

Lajna 2

lajna 2 csfd

Ne jako Vyšehrad, který se s každým dalším dílem horší. Ve druhé řadě se navíc představí i velký hokejový fanoušek a známý herec a bavič Michal Suchánek. Seriál z produkce Streamu Lajna 2 budete moct sledovat na podzim na Televizeseznam. . Lajna 2 nová řada oblíbeného seriálu z hokejového prostředí Ve druhé sérii Lajny se opět můžeme těšit na Jiřího Langmajera, který představuje slavného hokejistu Luboše Hrouzka. .

Next

Seriál Lajna 2

lajna 2 csfd

První díl se vysílá 24. V této epizodě vstupuje na scénu trenérova přítelkyně Denisa. A tohle bylo naprosto super. A nejede tam rozhodně sám. Nové díly seriálu Lajna tak budou k dispozici zcela zdarma, což je bezesporu příjemná změna oproti dřívějšímu vysílání na televizi Obbod. Námět: Děj druhé řady seriálu Lajna se opět bude točit kromě legendárního hráče a nyní kouče Luboše Hrouzka, který se snaží trénovat i svého syna Patrika Zpracování: Tvorby seriálu se opět ujal Petr Kolečko Seriál Lajna 2 na Stream. V tomto seriálu si zahrál velmi oblíbený Jiří Langmajer a hraje trenéra, který chce ze svého syna udělat Jaromíra Jágr a možná i něco víc.

Next

Seriál Lajna / Lajna online ke zhlédnutí

lajna 2 csfd

Lajna 2 herci - Obsazení druhé řady seriálu Lajna Herecké obsazení je tedy bezesporu velice nabité a kromě Jiřího Langmajera, Zdeňka Piškuli a Martina Suchánka nebude samozřejmě chybět ani představitelka nové přítelkyně Luboše Hrouzka, kterou stvárnila Hana Vagnerová. Rozhodne se odejít z Prahy a začít znovu na místě, kde by ho asi nikdo nečekal. Růža se sice v posledních letech trochu zprofanoval, ale pořád je to miláček národa za tituly mistra světa, ale hlavně za Nagano. Úvodní řada na televizi Obbod totiž sklidila velice pozitivní ohlas. Je totožný s Vyšehradem, takže už po pár minutách si připadáte, jako když vám někdo začne vyprávět vtip, který už jste slyšeli mockrát. Právě Suchánek si zahraje roli spráce pražského stadionu, kam se dění celé druhé řady seriálu Lajna 2 přesune. .

Next

Seriál Lajna / Lajna online ke zhlédnutí

lajna 2 csfd

Vysílat se bude v roce 2019 na internetové televizi Stream. Nic na průměrnosti tohoto dílka nemění ani velmi slušné obsazení, kdy do hlavní role nabruslil Jiří Langmajer a role jeho syna se zhostil výborně Zdeněk Piškula. Nový český seriál Šeptej Nahá Stín startuje 28. Jméno Hrouzek totiž nikdo nikdy na dres azbukou nenapíše, dokud je Luboš naživu. .

Next

OBBOD

lajna 2 csfd

It is for women above the age of 15. Snaží se stíhat termíny, obstarat všechny kredity, občas si někde přivydělat, a v mezidobí ještě mít nějaký ten život. První epizoda seriálu Lajna 2 je k dispozici od 24. Dá se předpokládat, že druhá série bude mít rovněž 8 dílů jako první řada. Zpracování scénáře se opět ujal Petr Kolečko, který stojí i za.

Next

Lajna

lajna 2 csfd

Populární seriál z hokejového prostředí s názvem Lajna bude mít v roce 2019 pokračování. Z fotbalu jsme se přesunuli k hokeji který je mi i bližší a do hlavní role nasadili Langmajera a výsledek je výborný. . A za druhé je to humor, který se v Lajně používá. První díl byl uveden na internetové televizi Obbod ve druhé polovině června. Přesun děje do Prahy nabídne mnoho zábavných momentů, i když je otázkou nakolik se podaří udržet vysoko nastavenou laťku z Havířova. Kompletní seznam dílů zde naleznete po uveřejnění.

Next

Lajna (2017) [TV seriál]

lajna 2 csfd

Zatím se můžete podívat na odpovědi na otázky diváků od Jiřího Langmajera a Hany Vagnerové. Inteligence opravdu moc nepobrala - taky je to tanečnice u tyče. Chce v Havířově stvořit novou hokejovou legendu, Hrouzka juniora. Celý díl Lajna najdete na tomto odkazu zde!! Ta se začala natáčet na podzim a práce skončily před pár dny. Sledujte všechny díly lajny na. Rozhodne se odejít z Prahy a začít znovu na místě, kde by ho asi nikdo nečekal… v Havířově! Dělat si prču z takové persony není to samé, jako vysmívat se tupohlavým fotbalistům. Má li se se seriál Lajna, dočkat svých věrných diváků, bude se muset zlepšit.

Next