Myčka electrolux. Myčky nádobí 2019-11-20

Myčky nádobí Electrolux

myčka electrolux

V první řadě myčka nádobí opláchne a odstraní tak hrubé nečistoty. Pokud na displeji svítí nedostatek soli, nevidíme projev tohoto nedostatku okamžitě na umytém nádobí, a tak si toho často nevšímáme. Automatický si teplotu volí samostatně na základě zjištěného stupně zašpinění nádobí a tomu přizpůsobí i spotřebu. A to jak čas, tak i peníze. Na jedno umytí použije myčka 9,9 litrů vody. Nemusíte si tedy lámat hlavu, který z pěti programů vybrat, jednoduše použijete funkci AutoFlex a myčka pomocí laserového paprsku nejdříve zkontroluje a potom sama vybere nejideálnější program. Pochopitelně není ideální vkládat je dovnitř s kuchyňským nádobím, můžete s nimi ale zároveň umýt i následující předměty.

Next

Myčka nádobí Electrolux ESF5533LOX nerez

myčka electrolux

Můžete zvolit vestavnou myčku a nechat na ni přidělat odpovídající dvířka. Auto program funguje na podobném principu, jako například funkce Fuzzy logic u praček. Díky účinné technologii se může stát výkonným pomocníkem i v malých kuchyních. Myčka vás bude vždy informovat o nedostatku soli nebo leštidla, které jsou pro správné fungování myčky nezbytností. Stolní myčky mají do jisté míry vlastní kategorii, jsou zkrátka menším provedením běžných myček. Jako druhá možnost je potom uzamčení celé myčky, respektive jejích dveří.

Next

Myčky nádobí

myčka electrolux

Celkově jsou koše velmi dobře přizpůsobitelné, nechybí držák na dlouhé nože či pivní sklenice. Ta je aktualizována každých 15 minut, přesto doporučujeme v případě zájmu o koupi zboží na prodejně předem tuto kontaktovat, a to zejména je-li dostupnost 1-2 kusy. Voda tak z povrchu beze stopy sklouzne a výsledkem je čisté lesklé nádobí bez nějakých stop nebo kapek. Běžná kapacita je tedy 12—14 sad nádobí, taková myčka má většinou na šířku 60 cm. Electrolux používá na svých internetových stránkách cookies a další analytické nástroje, například Google Analytics, Facebook Pixels a ClicTale, za účelem zvyšování uživatelského komfortu a zefektivnění reklamních a marketingových aktivit.

Next

Myčka nádobí Electrolux EES69310L

myčka electrolux

Třída účinnosti mytí a sušení je A. Ochranou proti nepříjemnému vyplavení je funkce AquaControl. Tento přístroj se objevuje stále ve více domácnostech. Používá nejčistší vodu z posledního oplachování při předchozím mytí, která se jímá do speciální 3,5 litrové nádoby uvnitř myčky. Pro spoustu uživatelů jistě není na obtíž nádobí po umytí dodatečně otřít, na druhou stranu zejména na skle a příborech mohou být zasychající kapky nepříjemné a vy se často nevyhnete zbytečnému přelešťování. Rychlý program + 60 °C je určen na lehce zašpiněné nádobí.

Next

Myčka nádobí Electrolux ESL 5330LO : Recenze

myčka electrolux

Díky funkci Můj oblíbený program si svůj nejčastěji používaný program můžete uložit. O krok dál je technologie Green Inteligence, která přizpůsobí i množství energie a délku programu. Sušení inspirované přirozeným procesem Naše nová technologie Airdry využívá k dokončení sušení přirozený tok vzduchu. Samozřejmě, do této kapacity nejsou započítány větší nádoby jako hrnce či pánve, i tak je to ale skvělé číslo. . Hlučnost Myčka není spotřebič s celodenním provozem, na druhou stranu proces mytí může zabrat i několik hodin a velmi hlučný model může být v domácnosti dost na obtíž. Ne vždy je samozřejmostí pestrá nabídka funkcí, nemůžete příliš počítat například s dětskou pojistkou nebo funkcí AquaStop.

Next

Myčka Electrolux RealLife® WaterSave

myčka electrolux

Intenzivní program vám zaručí vysoce hygienický výsledek, protože myje při nejvyšší teplotě, až 70 °C. Předpokládané době používání by měla odpovídat i hlučnost myčky, pokud ji plánujete pouštět přes noc, měla by být co nejtišší. Energetický štítek Energetický štítek, kterým je ze zákona opatřená každá myčka, vám řekne to nejpodstatnější, co se o spotřebiči můžete dozvědět. Cena Dobrou zprávou je, že i v nižší cenové kategorii seženete spotřebič na dobré úrovni. S nemenší důležitostí jsme hodnotili i spotřebu přístroje, do hodnocení se promítla také hlučnost, které byste měli věnovat pozornost zejména v případě, že plánujete myčku spouštět přes noc. Najdete na něm údaje o energetické třídě a spotřebě energie a vody.

Next

Test & Recenze 20 nejlepších myček 2019

myčka electrolux

Většinou se dočkáte tak akorát smytého zdobení nebo zakalených sklenic se šmouhami. Díky intuitivnímu panelu nastavení je její ovládání hračkou od prvního použití. Co se hodnocení týče, v první řadě jsme hodnotili třídu účinnosti mytí a třídu účinnosti sušení. Někteří výrobci nabízejí místo automatického programu větší výběr, např. Tím pádem voda nemůže ani vytéct, ani přetéct. Některé volně stojící myčky jsou podstavné, což znamená, že je možné sejmout jejich vrchní část a zasunout je pod kuchyňskou linku.

Next

Myčka Electrolux

myčka electrolux

Naše technologie má až třikrát lepší pokrytí při ostřiku, dokonce i v případě, že je nádobí naskládáno těsně u sebe Rychlé nastavení programu pomocí funkce QuickSelect QuickSelect představuje snadný způsob, jak upravit a spustit mycí program. Jednou sadou nádobí je podle této normy: talíř, hluboký talíř, dezertní talíř, sklenice, čajový šálek s podšálkem, nůž, vidlička, polévková lžíce, dezertní lžíce a lžička. To je jediná část, kterou je možné vidět. Její spotřeba je sice malinko vyšší, ale nejde o nic závratného. Nádobí bude při použití tohoto programu dokonale umyté, ovšem třeba počítat s vyšší spotřebou vody i energie. Myčku pohání inovativní invertorový motor, který je sám o sobě znakem kvalitního spotřebiče, a proto i velkou konkurenční výhodou. Nová myčka Electrolux RealLife® WaterSave bude dostupná na trhu od podzimu 2014 v plně vestavné, částečně vestavné a volně stojící variantě, ve velikostech pro 13 a 15 sad nádobí, v bílém a nerezovém provedení.

Next