Čínský horoskop 2020. Rok Krysy 2020 2019-11-19

Lev

čínský horoskop 2020

Díky tomu dosáhnete úspěchů ve všech oblastech. . Buďte aktivní a nečekejte, až k vám vše přijde samo. Než přijdou úspěšné a pohodové dny, nejdřív budete muset překonat různé překážky a výzvy. Nezadaní Psi by měli upírat svoje zraky do oblasti přátel, kde na ně čeká jejich osudová láska. Neumí spořit a vydělané peníze velmi snadno utratí.

Next

Znamení Hada

čínský horoskop 2020

S dospělými si dejte buď jen jeden dárek nebo si nedávejte dárky vůbec. S chutí se pustíte do nových výzev, jako jsou hubnutí, nový sport nebo dlouho odkládané úkoly. Na druhou stranu, druhá část nového roku se ponese ve stylu nedůvěry, která někdy bude oprávněná, někdy ale nelogická. Nečeká nás příliš zábavy a hýření, ale za poctivou práci, za úsilí v životě, budeme jednou zase spravedlivě odměněni. Většinou jde Hadům všechno hladce, neboť Hadi zpravidla vědí, co si mohou dovolit a kde si nejméně zašpiní prsty.

Next

Znamení Kozy

čínský horoskop 2020

Z takové relaxace budete žít ještě měsíce. Jsou zrcadlem, v Čínský kalendář má svůj počátek v roku 2637 př. Pro Buvoly mladších ročníků doporučuje čínský horoskop zapsat se na studia práv či prozkoumat oblasti ve službách státu. Rádi mluví, ale člověk jim také rád naslouchá, i když to, co povídají, nebývá právě výkvětem největší moudrosti. Stejně tak se Krysám bude dařit v lásce. Vepř - čínský horoskop na rok 2019 Vedoucímu znamení čínskému horoskopu se v roce 2019 povede skvěle! Znamení Krysy vyniká v komunikaci. Bude čas na nová seznámení v osobní i pracovní rovině.

Next

Buvol

čínský horoskop 2020

Počas celého roku 2020 sa nás bude držať túžba po zmenách. Lidé narození ve znamení Koně mají srdce na pravém místě. Zajíc je nesmírně jemný tvor,symbolizuje půvab a laskavost. Rok Zemského Vepře - co nás čeká v roce 2019? V druhé polovině únoru si dávejte pozor na finance. Zatímco začátkem roku budou Koně pociťovat, že i přes veškeré úsilí se jim nedaří tak, jak by chtěli, koncem roku se karty obrátí a Koně dosáhnou toho, co si přejí.

Next

Čínský horoskop

čínský horoskop 2020

Pro bude rok 2020 rokem rozhodnutí, která mohou navždy změnit průběh jeho života. Láska Co čínský horoskop pro rok 2020 přináší v oblasti lásky? Stačí prodloužený víkend na pěkném místě a rázem se budete cítit jako znovuzrození. Nemojte da padnete pod uticaj prijatelja i porodice koji vam stalno govore da morate da se skrasite i da nađete sebi nekoga samo zato što su skoro svi drugi zauzeti. Na dítě není podle psychologů nikdy ten správný čas, mozek si totiž vždy najde pár důvodů, proč by ještě člověk měl počkat. Bude to skvělý rok pro zakládání a rozvíjení. Pamatujte si ale na poučku mlčeti zlato mluviti stříbro. V tomto článku se podíváme na to, jak se zaměření roku Krysy projeví u všech dvanácti znamení čínského zvěrokruhu a jaké výzvy, naděje či úskalí tento rok přináší pro každého z nás.

Next

Znamení Kozy

čínský horoskop 2020

V srpnu budete mít své práce dost. Zvládnete vše, co si umanete. Váhy nejsou jen váhavé znamení, jak si je nejspíš každý představuje, ale jsou také znamení harmonické, společenské, laskavé a přátelské. Pokud vás zajímá blíže vliv Měsíce, přečtěte si. Tím aktuálním je Krysa , která se od roku 2008 opět dostává do středu pozornosti.

Next

Zajíc

čínský horoskop 2020

Zjistí, že život konečně začíná, a otevřou se mu nové cesty. Objaviť sa tiež môže nedôvera k ostatným jedincom. Také zde se Hadi osvědčují jako výmluvní bojovníci. Hubnutí se vám bude dařit, proto se s chutí pusťte do toho. Horoskop Lev — Březen 2020 První jarní paprsky prosvítí váš vztah, na který pomalu ale jistě začaly dosedat stíny pavučin. Kůň - čínský horoskop na rok 2020 Kůň je velmi sveřepé, ctižádostivé a inteligentní znamení. Jejich negativní stránkou je tendence k manipulaci a bezohlednosti k druhým lidem.

Next

Krysa

čínský horoskop 2020

Buvol - čínský horoskop na rok 2019 Ze všech 12 znamení je podle čínské astrologie Buvol vůbec nejkonzervativnějším a nejtradičnějším znamením zvěrokruhu. Tygři jsou taktní lidé, ale i nedůtkliví a příliš si vědomí vlastního já. Kariéra v roce 2020 Cesta k úspěchu v roce 2020 rozhodně nebude lemovaná růžemi ale naopak, bude pěkně trnitá. Že osud je nespravedlivý a zatímco jiným se daří skvěle, oni mají potíže. Tygr - čínský horoskop na rok 2019 Tygr je nadán neuvěřitelným šarmem, kterým je schopný okouzlit a získat si téměř každého ve svém okolí. První přiběhla agresívní Krysa, za ní pracovitý Buvol. Lustrovat partnerovi telefon, mail nebo kapsy kalhot není dobrý nápad.

Next

Znamení Hada

čínský horoskop 2020

Pocit naděje, že se splní to, co jste si plánovala. Využijte volný po-pracovní čas k plánování dovolené. Krysy přehodnotí dosavadní život a zatouží dělat věci jinak a lépe. Rok 2020 sice přeje všem pracovním změnám, ale pouze lidem, kteří prokáží, že dokážou obstát před zkouškami. Nezadaní Králíci se pak můžou těšit na nové příležitosti. Horoskop Váhy — Červenec 2020 V poslední době se zabýváte až příliš negativními vjemy.

Next