T mobile olympijský běh 2019. Výsledky ročníku 2019 2019-11-18

T

t mobile olympijský běh 2019

Místo konání: levý břeh řeky Malše mezi Velkým a Malým jezem Trasa: 7 km převážně po nezpevněných cestách Registrace: Byla ukončena z důvodu naplněné kapacity závodu. Lenka Petit Kulovaná Ústí nad Labem Lenka Petit, rozená Kulovaná, krasobruslařka se na narodila a žije v Ústí nad Labem. Českou republiku pravidelně reprezentovala až do roku 1998. Předseda Českého olympijského výboru a šéfem marketingové komise Mezinárodního olympijského výboru Jiří Kejval se v předchozích letech postavil na start závodu na Ladronce či Ostravě. Je sice neslyšící, ale poráží i dívky bez handicapu. Markéta Davidová - ambasadorka Praha, Stromovka Markéta Davidová je úspěšnou mladou biatlonistkou.

Next

Osobnosti

t mobile olympijský běh 2019

Mistryní republiky se stala celkem sedmkrát, naposledy v roce 1998. Ještě předtím ale přijde podpořit běžce na školní závod do Račic. Jana Pechanová Mníšek pod Brdy Jana Pechanová, naše jedna z nejúspěšnějších tuzemských plavkyň, si zaběhne T-Mobile Olympijský běh v Mníšku pod Brdy. Letos si zaběhne 5km trasu v pražské Stromovce. Na Letních olympijských hrách v Montrealu 1976 získal bronzovou medaili v párové čtyřce a v Moskva 1980 také bronz ve dvojskifu. Pod pěti kruhy v Londýně v roce 2012 získal pro Českou republiku první zlatou medaili v této disciplíně. Harmonogram: 16:30 — 17:30 — prezence vyzvednutí registračních balíčků 17:45 — přivítání závodníků, základní informace a výklad trati 18:00 — start závodu 18:30 — očekáváme první závodníky v cíli 19:15 — vyhlášení výsledků — kategorie muži a ženy 20:00 — afterparty na loděnici Kategorie: muži 15 — xx let ženy 15 — xx let Nabídka Kedliho párty servisu : www.

Next

Osobnosti

t mobile olympijský běh 2019

Tereza Kmochová Praha,Stromovka Zlatý závod v Praze si nenechá ujít jedna z nejlepších českých lyžařek Tereza Kmochová. Během uplynulých let mnohokrát zvítězil v handcyclingových závodech evropských soutěží, je několikanásobným Mistrem ČR v časovce jednotlivců i silničním závodě a vítězem Českého poháru. Loni si zaběhla zlatý závod v Ostravě a T-Mobile Olympijský běh si nenechá ujít ani letos. Kromě zlata z Nagana má na kontě i titul mistra světa z roku 1999 a jeden bronz. Pro letošní rok ale Jan Tománek vyměnil lyže za kolo a rád by si zajistil účast na paralympiádě v Tokiu 2020.

Next

Osobnosti

t mobile olympijský běh 2019

Jan Čaloun Ústí nad Labem Jan Čaloun, bývalý hokejový útočník si zaběhne T-Mobile Olympijský běh ve svém rodném Ústí nad Labem. Kromě atletiky však propadla také basketbalu, který soutěžně hraje dodnes. Zúčastnila se olympijských her v Londýně 2012 i v Riu o dva roky později. K jejím největším úspěchům patří sedmá místa z mistrovství Evropy či finálové účasti na světových šampionátech. Sportuje i po konci kariéry, věnuje se horské turistice nebo běžeckým závodům.

Next

2019

t mobile olympijský běh 2019

Je také juniorskou mistryní světa a juniorská mistryně Evropy. Přesně v tuhle chvíli vyběhne již počtvrté od loděnice skupina běžců. Na olympiádě nár seprezentoval v roce 2000 v Sydney v kategorii boxerů do 64 kg. Se Šárkou Kašpárkovou se budete moci potkat na zlatém závodě v Brně, kde je součástí organizačního týmu. David Svoboda Praha, Stromovka Mistr Evropy i olympijský vítěz. Andrea Sestini Hlaváčková Praha, Stromovka Tenistka a stříbrná olympijská medailistka ve čtyřhře má na kontě i grandslamové triumfy a tituly ve Fed Cupu. Někdejší útočník ukončil kariéru v roce 2010.

Next

Výsledky ročníku 2019

t mobile olympijský běh 2019

Lukáš sbíral úspěchy mezi amatéry i profesionály. Je několikanásobnou mistryní republiky, byla také členkou českého bronzové týmu na mistrovství Evropy 2009. Čtyřikrát startovala pod pěti kruhy, jejím nejlepším výsledkem je osmé místo z Pekingu. Jan Čaloun začínal s hokejem v Litvínově. Takže pokud se mají pohnout, podporuji všechno.

Next

T

t mobile olympijský běh 2019

. V patnácti letech se Honza stal účastníkem dopravní nehody, kdy ho srazil nepozorný řidič automobilu. O rok později se pár H+H nečekaně rozpadl, ale v Riu de Janeiro už opět útočil na medaili a nakonec skončil i kvůli semifinálovému zranění Hlaváčkové čtvrtý. Lukáš Konečný Ústí nad Labem Lukáš Konečný, bývalý český boxer, si zaběhne T-Mobile Olympijský běh v Ústí nad Labem. Honza svými sportovními výkony inspiruje své okolí, což je mnohdy daleko cennější, než vítězství nad soupeři. Od roku 2011 je členem reprezentačního výběru ČR.

Next

T

t mobile olympijský běh 2019

Může se pyšnit sedmi zlatými medailemi z deaflympiády. Společně získaly i dva grandslamové tituly, jeden má Andrea Hlaváčková z mixu. Několikrát za sebou vyhrála titul nejúspěšnější handicapované sportovkyně. S těžkou situací a získaným handicapem se vyrovnal po svém, a dnes patří k nejúspěšnějším multi-sportovních talentům vrcholového parasportu. V loňské sezoně světového poháru skončila čtyřikrát v individuálních závodech na stupních vítězů.

Next

Lomnický T

t mobile olympijský běh 2019

Štěpán Janáček Velké Přílepy Bývalý reprezentant ve skoku o tyči, několikanásobný mistr ČR, účastník letních olympijských her v Sydney 2000, Athénách 2004 i v Pekingu 2008 a současný sportovní manažer Českého olympijského výboru jde všem sportovcům příkladem. Jiří Prskavec si zaběhne pětikilometrovou trasu v našem druhém největším městě. Ve smíšené štafetě se umístila společně s Veronikou Vítkovou, Ondřejem Moravcem a Michalem Krčmářem na 8. Ještě uvidí, jestli se opět postaví na start zlatého závodu v Ostravě nebo dá přednost domovskému Hodonínu. Společně s ním si zaběhne i skupinka mladých sportovců, které trénuje v Dukle Praha.

Next

2019

t mobile olympijský běh 2019

Kromě jiného je součástí projektu Sazka Olympijský víceboj. Trasa dlouhá 7 km povede přes brod U Špačků po pravém břehu Malše do Roudného a odtud po proudu řeky zpět k loděnici. Bězce podpoří na T-Mobile Olympijském běhu v Lounech. Alžběta Dufková Praha, Stromovka Alžběta Dufková je reprezentantka v synchronizovaném plavání, v dvojici se Soňou Bernardovou třikrát startovaly na olympijských hrách. Jako místopředseda Českého klubu olympioniků se každoročně zapojuje do organizace školních závodů, a to především toho největšího na ZŠ Jitřní na Praze 4.

Next