Yaraneh10.mcls.gov.ir. جام نیوز :: JamNews

سامانه یادگیری الکترونیکی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی

yaraneh10.mcls.gov.ir

لطفا وضعیت اجتماعی بازنشستگی افراد بررسی شود من باز نشسته تامین اجتماعی هستم با حداقل حقوق ازهرنظر واجد شرایط دریافت یارانه میباشم البته درثبت نام شرکت نکردم بعدا هروفت به فرمانداری مراجعه کردم گفتند هنوز سایت باز نشده البته اقای نوبخت دراویل دولت اقای روحانی همه را تشویف میکردند که داوطلب نشوند اکنون که همه افراد حتی درخارج از کشور دریافت میکنند بجاست که عزیزان دستادرکار بادقت بیشتر بررسی ونسبت به برقراری یارانه با عدالت اقدام شود اینجانب ساکن استان همدان یکسال و اندی است که یارانه من قطع شده است و به هر ارگان دولتی و اداره ای که اعلام شده مراجعه کرده ام ولی تا کنون موفق نشده ام درخواست رسیدگی دارم با توجه به اینکه در ثبت نام مجدد یارانه ها که در فروردین 1393انجام گردید متصدی ثبت به اشتباه بر روی آیتم حذف از دریافت یارانه را انتخاب کرده و من با کارگری و داشتن دو بچه در یک روستای دور افتاده یکسال از دریافت حق قانونی خودم محروم شده ام عاجزانه درخواست رسیدگی دارم من حدود 4 سال پیش به مدت کوتاه مجبور به خارج کشور شدم با هزینه شخص خاص و مجرد میباشم و با مستمر بگیر پدرم دو نفر رو زیر پوشش خودم دارم اگر بیان خارج از کشور باشه 70 میلیون مردم ایرانی هم به کربلا و به حج میروند و غیره. اطلاعیه شماره 13 ستاد شناسایی مشمولان کمک حمایت معیشتی همانطور که در اطلاع رسانی های قبلی به استحضار مردم شریف رسانده شد درخواست 419 هزار خانوار برای دریافت کمک حمایت معیشتی واجد شرایط تشخیص داده شد و در 10 دیماه، معادل دو ماه به حسابشان واریز شد. در مواردی مانند اخراج از کار، درخواست برقراریبیمه بیکاری، اعتراض به مراجع حل اختلاف، حوادث ناشی از کار، تشکلات کارگری و کارفرمایی، کاریابی ها، فرهنگی و اجتماعی و. من دوماهه یارانم قطع شده درحالی که نه چیزی بنامم هست نه پردرامدم. پیش از تنظیم شکایت ، حتماً مطالب و نکات ذیل را مطالعه و توجه فرمایید: 1 شکایت باید مدلل و مستند باشد. عدم مراجعه به ادارات تعاون کارورفاه اجتماعی 28 درخواست رسیدگی به برقراری مجدد یارانه نقدی محذوفین وقطع شدگان یارانه درشهریور و مهر 98 بواسطه تمکن مالی مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت — دریافت کد رهگیری — مراجعه به سامانه اینترنتی yaraneh10.

Nächster

سامانه آموزش مجازی تعاون

yaraneh10.mcls.gov.ir

بعد یکماه یک پیامک اومد که برید شعبه بانکتون تاییده حساب بگیریدتا یارانتون برقرار بشه. به شکایاتی که فاقد مستندات لازم باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد. . به گزارش ، یارانه نقدی ۲۰۰ هزار خانوار معادل حدود ۸۰۰ هزار نفر از جمعیت یارانه بگیران در شهریورماه به حساب سرپرستان خانوار واریز نشد تا عملا قطع یارانه نقدی خانوارهای پردرآمد توسط دولت آغاز شود. حساسیت دولت بر این است که حقی از کسی ضایع نشود و سنجش و تخمین توان مالی افراد با دقت بالا انجام شود. پس از بررسی اولیه اطلاعات و تعیین وضعیت، نتیجه بررسی درخواست متقاضیان به شماره تلفن همراه ثبت شده در سامانه، پیامک خواهد شد. مطابق اعلام وزارت تعاون سامانه از تاریخ دوشنبه 1398.

Nächster

blog.zakeke.com پايگاه اينترنتي ثبت متقاضيان سبد كالايي

yaraneh10.mcls.gov.ir

اگر کسی از ثبت نام یارانه عقب افتاده وبیش از یکسال افزایش انرژی و تورم زندگی براو و خانواده اش تحمیل شده لااقل دولت تدبیر و امید فرصت ثبت نام مجدد را مهیا نمایند؟ امیدواریم آدرس واحد پیگیری ورسیدگی کننده یارانه بگیران جامانده را اعلام نموده و هموطنان نزد خوانواده شرمنده نباشند انشاالله. در عین حال همچنان امکان ثبت اعتراض برای سرپرستان خانوارهایی که یارانه نقدی آنها قطع شده، فراهم است. ضمناً این سامانه آماده دریافت نظرات، پیشنهاد ها و همچنین تقدیر و تشکر از همکاران و واحد های ستادی و اجرایی وزارت متبوع می باشد. تو این سایت هم که رفتم شماره پیگیری میخواد. ثبت شکایات صرفاً می بایست به صورت سیستماتیک و غیر حضوری از طریق این سامانه صورت پذیرفته و کلیه مراحل رسیدگی از طریق ارسال پیامک و همچنین ورود به سامانه، توسط شهروند قابل پیگیری می باشد. نکته مهم این است که هموطنان باید توجه کنند که پیامک های دریافتی حتماً با سربرگ یارانه ارسال شده باشد،بالای صفحه باید به انگلیسی کلمه یارانه Yarane نوشته شده باشد.

Nächster

شکایات یا درخواست مردمی

yaraneh10.mcls.gov.ir

ورود از طریق سایت وزرات متبوع و ثبت شکایت : ورود از طریق سایت دفتر مدیریت عملکرد و ثبت شکایت : آدرس درگاه ورودی به سامانه : مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی. لازم بذکر است زمان های برنامه ریزی شده برای به روز رسانی اطلاعات تارنما با بهره گیری از دو سرور به گونه ای است که هیچگونه مشکل و اختلالی برای کاربران بوجود نمی آید. به شکایاتی که فاقد مستندات لازم باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد. رفتم پیشخوان شماره ملی و زد گفت خطا میده میگه شما جزو پر درامد نیستید. ورود کاربران به سامانه نام کاربری : کلمه عبور مرکز فناوری اطلاعات ، ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی. امروزه هیچ فردی معصوم وهیچ سازمانی بی عیب یا کامل نیست، لذا ازعموم مردم شریف میهن اسلامیمان دعوت می نماییم با انعکاس نظرات خود، ما را در بهتر اداره کردن این دستگاه عظیم یاری دهند.

Nächster

بیانیه توافق سطح خدمت

yaraneh10.mcls.gov.ir

لازم به توضیح است افرادی مشمول بسته حمایت معیشتی نمی شوند که سطح درآمدی آن ها به شرح جدول زیر باشد:. تأکید می شود خانوارهایی که واجد شرایط تشخیص داده شوند کمک حمایت معیشتی معوق آنها پرداخت می شود. این سرپرستان خانوار در صورتی که به قطع یارانه نقدی خود معترض هستند، باید پس از دریافت این پیامک، با کارت شناسایی معتبر به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند و پیامک دریافتی را ارائه دهند. لذا چنانچه از نحوه ارائه خدمات در این وزارتخانه، سازمان های وابسته و ادارات اجرایی استان ها در زمینه های نقض قوانین، اطاله رسیدگی به عدم پاسخگویی شکایات داشته باشید، با رعایت نکات زیر ارسال، تا وفق مقررات به آن رسیدگی شود. مسیولین بجای اینکه رفع مشکلات مردم رو برطرف کنند مشکلات رو زیادتر میکنند. لطفا در مورد حذف یارانه قطع شده سریعا پیگیری و رسیدگی شود با تشکر آیامدیر یا مسئولی مطالب یادشده هموطن را مطالعه میکنند؟! در عین حال همچنان امکان ثبت اعتراض برای سرپرستان خانوارهایی که یارانه نقدی آنها قطع شده، فراهم است. پیش از تنظیم شکایت ، حتماً مطالب و نکات ذیل را مطالعه و توجه فرمایید : 1.

Nächster

blog.zakeke.com سامانه اعتراض به حذف یارانه blog.zakeke.com

yaraneh10.mcls.gov.ir

البته برخی از بانک ها نیز یک صفحه اینترنت برای اطلاع رسانی از وضعیت یارانه ها فراهم کرده اند که اگر حساب یارانه شما در آن بانک ها باشد می توانید از طریق آن صفحه وضعیت واریزی یارانه خود را پیگیری نمایید مانند ، و …. ابتدا می بایست به نزدیک ترین ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و یا شهرستان محل کار و یا زندگی خود مراجعه نمایند. رفتم بانک گفتن حساب مشکل نداره چون فعاله ربطی هم به بانک نداره. نکته قابل توجه اینکه، سرپرستان خانواری که یارانه آنها قطع شده، پیش از ورود و ثبت اعتراض در «سایت ثبت درخواست برقراری مجدد یارانه نقدی»، باید منتظر دریافت پیامکی با سرشماره «یارانه» با متن «خانوار شما مشمول حذف دریافت یارانه نقدی است» باشند. یارانه نقدی ۲۰۰ هزار خانوار معادل حدود ۸۰۰ هزار نفر از جمعیت یارانه بگیران در شهریورماه به حساب سرپرستان خانوار واریز نشد تا عملا قطع یارانه نقدی خانوارهای پردرآمد توسط دولت آغاز شود.

Nächster